LEGO DUPLO

MENU

наші цінності

Про
LEGO® DUPLO®

Конструктори LEGO® DUPLO® для дошкільнят розроблено спеціально для маленьких ручок і багатої фантазії дітей віком від 1½ до 5 років. Кубики DUPLO удвічі більші за стандартні кубики LEGO, що робить їх ідеальними для розвитку конструкторських навичок дитини. Продукцію DUPLO створено, щоб дати Вашій дитині змогу будувати, творити і розвиватися, тоді як вона відкриває для себе все нові й нові ігри!

Дивитися відео

Творчість

З LEGO® DUPLO® Ваша дитина може гратися з формами, кольорами та відкривати способи компонувати їх разом.

Невід'ємним елементом процесу опанування дитиною умінь ходити, їсти і говорити є вивчення нею в ігровій формі того, як влаштований світ. З кубиками і наборами LEGO® DUPLO® Ваша дитина може гратися з формами, кольорами та вивчати, як їх поєднувати.

З LEGO® DUPLO® стільки всього можна робити - комбінувати кубики, стукати один об одний, утворюючи звуки, - усе це збагачує гру і сприяє розвитку емоційності дитини та навичок вирішення проблем, а також її інтелектуальних здібностей.  

Розваги

Набори LEGO® DUPLO® можна змішувати і комбінувати, постійно створюючи нові веселі способи гри.

Кубики LEGO® DUPLO® удвічі більші за стандартні кубики LEGO, що робить їх ідеальними для розвитку конструкторських навичок дитини. Набори і кубики DUPLO можна комбінувати, поєднувати один з одним, що допомагає здобути новий і цікавий ігровий досвід, який удосконалюється з розвитком дитини та зі зміною її уяви.

Розважатися - це робити щось разом, отримувати нові враження від пригод, бачити захват дитини і тішитися дивовижними результатами своїх творінь.

Навчання

Під навчанням ми розуміємо формування у дитини соціальних навичок і її розвиток задопомогою гри.

Діти краще засвоюють усе нове саме в ігровій формі. Продукцію LEGO® DUPLO® розроблено таким чином, аби дитина навчалася під час гри і розкривала свій потенціал. Навчання дозволяє експериментувати й робити нові відкриття - через розвиток уяви й практичних навичок дитини та через вивчення кольорів, форм, розмірів тощо.

Починається все зі з'єднання кубиків, а згодом швидко переходить до будування літаків, квітів, тварин, і єдине, що може обмежити навчання - це фантазія.

Якість

Завдяки постійному вдосконаленню та підвищенній увазі до якості, наші іграшки LEGO® DUPLO® відрізняються безпекою та довговічністю.

Наша мета - надихати творців майбутнього, і задля цієї задачі ми постійно удосконалюємо наші іграшки, аби вони були найкращими, найкращими для дітей та їх розвитку. Ми прагнемо якості у всьому, що ми робимо.

Ми хочемо переконатися, що вона безпечна для вас, щоб ваша дитина грати з LEGO ® DUPLO ® іграшки та стимулювати творчість вашої дитини і розвивати свою уяву з досвідом тренувальної гри. Ми впевнені, що кожен продукт проходить дизайну укус, тягнути і степ-тест.


ЗАВАНТАЖЕННЯ