LEGO DUPLO

MENU

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Зміст:

У цьому документі міститься політика конфіденційності the LEGO Group. Просимо ознайомитися з даною політикою. Якщо Вас цікавить конкретна інформація, Ви можете використати наступні посилання, щоб перейти до відповідного розділу.

Вступ:

Дана політика регулює будь-який вид обробки (включаючи збір, використання, передачу, зберігання та видалення) інформації особистого характеру (будь-якої інформації, що дозволяє встановити особу, чи будь-якої інформації, що з цим пов’язана) про фізичних осіб, які є або споживачами продукції чи послуг LEGO®, або представниками наших партнерів («особисті дані»), усіх підрозділів і підприємств, які входять до складу the LEGO Group. Дана політика поширюється на обробку особистих даних, зібраних будь-якими методами, як активними, так і пасивними, як через Інтернет, так і без його використання, від осіб які знаходяться у будь-якому куточку світу.

З будь-яких питань, пов’язаних з обробкою особистих даних, звертайтеся за адресою: 

LEGO SYSTEM A/S 
Aastvej 1, 
DK-7190 Billund 
Данія 
До уваги: Відповідальному за захист даних 
privacy.officer@lego.com.

Або до найближчої до Вас компанії, яка входить до складу the LEGO Group. http://aboutus.lego.com/en-us/factsfigures/locations.aspx.

Загальні принципи:

При обробці особистих даних the LEGO Group керується наступними принципами:

  1. Ми збираємо особисті дані виключно з конкретною і визначеною метою;
  2. Ми не збираємо особисті дані окрім тих, які необхідні для реалізації поставлених цілей;
  3. Ми не використовуємо особисті дані для цілей, відмінних від тих, для яких ці дані були зібрані, за вийнятком випадків, вказаних в даному документі, або за попередньою згодою;
  4. Ми не передаємо особисті дані третім особам або за кордон, за вийнятком випадків, вказаних в даному документі, або за попередньої згоди;
  5. Ми стараємося перевіряти і/або періодично поновлювати особисті дані, а також приймаємо запити на внесеня змін в особисті дані;
  6. Ми застосовуємо високі технічні стандарти для забезпечення безпеки особистих даних;
  7. За вийнятком випадків, вказаних в даному документі, ми не зберігаємо особисті дані у формі, яку можна впізнати, довше, ніж необхідно для досягнення цілі, або у відповідності з законодавством.

The LEGO Group заохочує сімейний перегляд наших сайтів LEGO.com.

Передача особистих даних третім особам і/або іншим країнам:

В основному ми обробляємо особисті дані для спрощення або удосконалення пропозицій та послуг, які надає вам the LEGO Group.

Ми купуємо додаткові дані із загальнодоступних джерел інформації для поповнення наших баз данних.

Ми не обробляємо особисті дані від імені третіх осіб, як і не продаємо особисті дані і не обмінюємося ними з третіми особами для їх власного, незалежного використання без вашого дозволу (див. Магазин <облікові записи LEGO нижче).

Час від часу ми реалізуємо проекти вивчення споживачів і з цією метою можемо обмінюватися особистими даними із сторонніми дослідницькими компаніями. Також такі сторонні дослідницькі компанії можуть розміщувати дані досліджень у своїх базах від нашого імені.

Всі передачі даних стороннім поставщикам чи партнерам, включаючи перераховані вище в якості прикладів, регулюються письмовими договорами між нами і відповідним стороннім поставщиком чи партнером. Поставщик чи партнер не уповноважений використовувати такі особисті дані в яких би то не було цілях, окрім вказаних нами.

Коли необхідно, особиста інформація може бути розголошена серед підрозділів і підприємств, які входять до складу the LEGO Group. http://aboutus.lego.com/en-us/factsfigures/locations.aspx

Ми розголошуємо особисті дані у випадках, визначених законодавством, згідно судової повістки або постанови суду, або з метою забезпечення правопорядку.

Для забезпечення операційної безпеки даних ми обробляємо особисті дані у Європі та США. Це означає, що періодично ми передаємо всі особисті дані для обробки нашим підприємствам у Європі та США.

Особисті дані, зібрані через інтернет від дітей віком менше 13 років:

Коли дитина молодша 13 років (чи більш старшого віку у відповідності з місцевим законодавством; далі 13-літній вік використовується в якості загального показника з метою полегшення опису) зв’язується через Інтернет з the LEGO Group, наприклад, щоб взяти участь в конкурсі або щоб поставити запитання, ми збираємо інформацію з адресою електронної пошти цієї дитини і адресою електронної пошти батьків чи опікуна цієї дитини. Ми використовуємо інформацію з адресою електронної пошти дитини виключно для цілей, для яких ця інформація була зібрана. Ми також використовуємо інформацію з адресами електронної пошти батьків чи опікунів дитини виключно для повідомлення про те, що дитина з нами зв’язалася та для повідомлення про тип та методи використання зібраних особистих даних згідно вимог закону і у встановленому законом порядку.

Як батько чи опікун дитини, якій ще не виповнилося 13 років, і від якої ми отримали особисті дані, ви маєте право переглядати та видаляти такі особисті дані, а також заборонити подальший збір і використання таких особистих даних. Для цього ви повинні зв’язатися з нами натиснувши тут  privacy.officer@lego.com

Батькам і опікунам, які хочуть переглянути дані, які стосуються їх дітей, необхідно вказати імена  користувачів і паролі відповідних дітей, а також надати свій адрес електронної пошти для перевірки і для зв’язку.

Ми не можемо і не будемо створювати умови, які будуть вимагати від дітей або заохочувати їх розкривати особисті дані більш ніж те, що в розумних межах необхідно для участі в якій-небудь активності на наших веб сайтах.

Дітям молодше 13 років дозволяється приймати участь в конкурсах. Однак, якщо така дитина виграє, на адресу електронної пошти батьків або опікуна (вказаний дитиною при реєстрації на участь в конкурсі), буде направлено повідомлення. Ми також не запитуємо у дитини жодних інших особистих даних, окрім адрес електронної пошти, не отримавши попередньої згоди батьків. Будь-які особисті дані, отримані від дітей і батьків під час конкурсів, будуть зберігатися до закінчення конкурсу і доставки призів, а потім будуть видалені.

Обробка особистої інформації по каналах LEGO®:

Обліковий запис LEGO:

Загальні дані:

Ми запустили єдину платформу профіля (обліковий запис LEGO), яка використовується для різноманітних онлайн-додатків LEGO. Коли ви створюєте обліковий запис LEGO для одного додатку, цей обліковий запис може теж використовуватися і для інших додатків.

Обліковий запис LEGO може бути створений як дітьми так і дорослими, але у випадку реєстрації дитини менше 13 років ми збираємо особисті дані від батьків або опікунів, а не від самої дитини.

Для створення облікового запису LEGO ми обробляємо такі особисті дані, як адреса електронної пошти ( і адреса електронної пошти батька або матері, або офіційного опікуна, якщо той хто зареєструвався не досяг 13 років), дата народження, країна проживання і стать. Нам також потрібне створення пароля та імені користувача.

Адреса електронної пошти використовується для відправки повідомлень про обліковий запис і, за необхідності, іншої, яка відноситься до системи, інформації.

Зв’язані облікові записи:

Зв’язуючи облікові записи LEGO дітей з обліковими записами LEGO батьків або офіційних опікунів, ми забезпечуємо більш суттєвий батьківський контроль над діяльністю дітей в Інтернеті (наприклад, у відношенні гри LEGO Universe). При цьому, однак, дуже важливо, щоб ми змогли перевірити взаємозвязок між дитиною і батьками або офіційним опікуном, з обліковим записом яких має бути зв’язаний обліковий запис LEGO дитини.

З цією метою ми обробляємо такі особисті дані батьків чи офіційного опікуна, як ім’я і прізвище, поштова адреса, дата народження і, в залежності від юрисдикції, більш достовірний тип ідентифікації (наприклад, номер водійських прав або номер соціального страхування, індивідуальний ідентифікаційний номер і т. д.).

Ми передаємо ці дані сторонньому поставщику послуг, який виконує перевірку. Послуги по перевірці надаються згідно письмового договору між нами та поставщиком послуг.

Ми не зберігаємо зібрані для перевірки особисті дані в наших архівах. Результат, який ми отримуємо, – «співпадіння» (в даному випадку облікові записи LEGO дитини і батька чи матері, чи офіційного опікуна дитини будуть зв’язані) або «неспівпадіння» (в даному випадку облікові записи LEGO не будуть зв’язані, до тих пір і доки між дитиною і заявником не буде встановлена відповідний взаємозв’язок іншим способом).

Сторонній поставщик послуг обробляє і зберігає надані нами особисті дані виключно з метою документування.

Магазин LEGO Shop at Home:

Коли ви користуєтеся послугами нашого магазину LEGO Shop at Home онлайн або оффлайн (наприклад, якщо робите онлайн замовлення через Інтернет-магазин shop.LEGO.com або через центр обслуговування споживачів LEGO, по каталогу або іншим способом), ми обробляємо такі, зв’язані з транзакцією особисті дані, як ваше прізвище та ім’я, поштова адреса і адреса доставки, номер телефону, адреса електронної пошти, інформація по кредитній картці або інша інформація по оплаті, а також (якщо ви створили обліковий запис LEGO) дата народження і стать. Ми також обробляємо інформацію про ваші покупки у нас.

Ми використовуємо такі особисті дані для обробки і доставки вашого замовлення, для повідомлення про хід виконання замовлення і для періодичного поновлення вашого профілю з метою гарантії того, щоб у нас були точні особисті дані. Ми також використовуємо вказані особисті дані для аналізу поведінки споживачів і, якщо можливо, настройки з вами індивідуальної комунікації нашого магазину LEGO Shop at Home. У цьому відношенні ми можемо передавати дані, які відслідковуються про ваше користування нашими сайтами, стороннім поставщикам послуг, які допоможуть нам оптимізувати для вас зручність перегляду. Послуги по оптимізації надаються відповідно письмовому договору між нами та поставщиком послуг. 

Якщо ви підпишитесь на розсилку (або згідно з разовим запитом), ми будемо відправляти вам рекламні і маркетингові листи LEGO Shop at Home по електронній пошті. Такі листи можуть бути направлені вам на основі вашої історії покупок і вашої активності на наших сайтах.

Ви можете дозволити нам розголошувати ваше ім’я, адресу та інформацію про ваші замовлення відповідно інформації відібраною третіми особами, про продукцію, як ми думаємо, яка вас може зацікавити. 

VIP-програма LEGO:

Якщо вам 13 або більше років (вікове обмеження може варіюватися в залежності від країни), ви можете приєднатися до нашої VIP-програми LEGO у звичайних фірмових роздрібних магазинах LEGO, по Інтернету через магазин LEGO Shop at Home, по телефону через центр обслуговування покупців LEGO або через заходи LEGO, які проводяться по VIP-програмі. Якщо ви зареєструєтеся в магазині чи по телефону, вам потрібно буде в подальшому зайти на сайт VIP.LEGO.com/Register, щоб завершити процес реєстрації через Інтернет.

Ми обробляємо такі особисті дані, як ваше ім’я і прізвище, адреса, номер телефону, номер мобільного телефону (по бажанню), адреса електронної пошти, інформація по кредитній картці чи інша інформація по оплаті, ім’я користувача і пароль облікового запису LEGO, дата народження та стать. Ми також обробляємо інформацію про ваші покупки у нас (онлайн і оффлайн), маркетингові уподобання і використання вами відповідних веб-сайтів LEGO.com. 

Ми використовуємо ваші особисті дані для регулярної відправки вам новин електронною поштою, для відправки маркетингових пропозицій (якщо ви підпишитеся на розсилку) в каталогах, по електронній пошті і в текстових повідомленнях, для аналізу поведінки споживачів і настройки зв’язу по нашій VIP-програмі LEGO з вами. Ми також використовуємо ваші особисті дані для періодичного поновлення вашого профілю для гарантії того, що у нас є найточніші особисті дані. 

Клуб LEGO:

Діти можуть приєднатися до клубу LEGO. Якщо дитина не досягла віку 13 років, ми, як правило, збираємо особисті дані, які відносяться до членства в клубі, від батьків або офіційного опікуна дитини, а не від дитини. У випадку коли з особистої інформації потрібна лише електронна адреса дитини (наприклад, для участі в конкурсі), ми можемо отримати електронну адресу безпосередньо від дитини і повідомити батьків або офіційного опікуна у встановленому законодавством порядку. 

Як член клубу LEGO, дитина може отримувати періодичні журнали клубу LEGO, новини клубу LEGO по електронній пошті, а також буде мати можливість брати участь в конкурсах і т.п.

Заповнюючи заяву на членство у клубі LEGO, ви погоджуєтесь на те, що клуб LEGO буде використовувати інформацію про вашу дитину для відправки поштових та електронних листів. Дані будуть використовуватися виключно для поштових відправок LEGO і не будуть продаватися, здаватися в оренду чи іншим способом розголошуватися якій-небудь компанії, яка не входить до The LEGO Group, за вийнятком компаній, які виступають в якості наших агентів, які покликані допомогти нам надати послуги, які необхідні дитині. 

Ми обробляємо такі особисті дані, як ім’я і прізвище дитини, поштова адреса, стать, дата народження, адреса електронної пошти і номер телефону, якщо необхідно. 

Обслуговування споживачів LEGO:

Запитання і відгуки стосовно The LEGO Group і нашої продукції і послуг ви можете направляти до нашого центру обслуговування споживачів LEGO. Ви також можете попросити запасні частини для ваших наборів LEGO®, каталог і т. п. 

Коли ви звертаєтеся до нас, ми обробляємо такі особисті дані, як вікова група, ваша адреса електронної пошти, ваша стать, ім’я і прізвище, поштова адреса, номер телефону і/або номер мобільного телефону, якщо необхідно. 

LEGO Universe:

LEGO Universe – додаток на основі підписки. 

Якщо обліковий запис LEGO раніше не був створений, ми обробляємо такі особисті дані, як адреса електронної пошти (і адреса електронної пошти батьків або офіційного опікуна, якщо зареєстрований не досяг віку 13 років), дата народження, країна проживання і стать. Нам також буде потрібно створення пароля та імені користувача.

Для здійснення процесу виставлення рахунків і повідомлення замовників, ми обробляємо такі особисті дані як ваше ім’я і прізвище, поштова адреса, інформація по кредитній картці або інша інформація по оплаті та адреса електронної пошти. Ми також обробляємо інформацію про ваші покупки LEGO Universe. 

Куки:

Ми використовуємо куки на наших веб-сайтах. Куки – це невеликі файли даних, які браузер розміщує на ваш комп’ютер чи пристрій. Файл куки сам не містить і не збирає інформацію. Однак, коли він зчитується сервером через веб-браузер, він може допомогти веб-сайту надати більш зручну для користувача послугу, наприклад, запам’ятовуючи попередні покупки чи облікові дані. 

Ми використовуємо куки, щоб запам’ятати ваші уподобання, створити для вас зручні умови користування шляхом покращення наших веб-сайтів і гарантовано надати вам контент, який більш точно відповідає вашим потребам. 

Це означає, що ми використовуємо куки, щоб запам’ятати: 

Ми залучаємо сторонні компанії в якості поставщиків для деяких наших функцій. Питання використання даних регулюється нашим договором з ними, і вони мають дозвіл на використання даних виключно по призначенню, вказаному нами, наприклад, дані не використовуються із зв’язком з даними з інших компаній, і ми не відслідковуємо поведінку споживачів за межами наших сайтів. 

Більшість браузерів автоматично приймають куки. Ви можете попередити зберігання куків на вашому комп’ютері чи пристрої, настроївши браузер не приймати куки. Деякі браузери можна настроїти так, щоб куки знищувалися одразу після візиту. Це називається InPrivate в Internet Explorer 8 версія та новіші; Incognito у Google Chrome 10 версія та новіші; Private Browsing у Firefox версія 3.5 та новіші; Private Browsing у Safari версія 2 та новіші та Private Browsing в Opera версія 10.5 та новіші.

Детальні інструкції ви можете знайти в описі роботи вашого браузера.  Ви можете знищити куки у будь-який час. Якщо ви обрали не приймати куки взагалі, то ви можете заходити на наш сайт, але ми не гарантуємо оптимальну роботу без куків.

В деяких випадках браузер встроєний в іншу програму. В цьому списку вказано, як їх контролювати - LEGO Digital Designer para Mac (el uso de cookies se puede controlar con Safari). 

- для LEGO Digital Designer на Mac використайте Safari; 
- для LEGO Digital Designer на PC використайте Internet Explorer; 
- для LEGO MINDSTORMS на Mac і PC просто перезагрузіть програму; 
- для LEGO Universe на Mac використайте Safari;
- для LEGO Universe на PC використайте Internet Explorer.

Переглят і поновлення особистих даних:

Ви завжди можете звернутися до нас для перегляду і поновлення ваших особистих даних, які можуть у нас зберігатися. Ви можете використати наступне посилання http://service.lego.com/en-US/default.aspx або звернутися в наш центр обслуговування споживачів LEGO. Зверніть увагу, будь ласка, що перш ніж надавати доступ і дозволяти внесення змін до вашого облікового запису, ми зобов’язані відповідним чином перевірити ваші дані. Це може зайняти до 10 робочих днів, перш ніж зміни почнуть діяти. 

Захист даних:

http://shop.lego.com/TermsPolicies/shopping_security.asp 

Доступ до деяких послуг LEGO.com захищений обмеженнями доступу, які базуються на імені користувача і паролі облікового записту LEGO. Важливо, щоб ви завжди вибирали пароль, який важко вгадати іншим і захищали свій пароль від розголошення. 
Всі передачі на сторону особистих даних, які нами проводиться, захищені кодуванням. Зберігання всіх даних в обчислювальних центрах the LEGO Group, а також в центрах ділових партнерів, регулюються письмовими договорами. 

Як правило, обробка особистих даних відбувається у відповідності до законодавства, яке застосовується і предових практик по захисту даних. 

Інформація по кредитній карті направляється одному або кільком схваленим та сертифікованим поставщикам послуг і не зберігається у нас довше, ніж потрібно для обробки даних. 

Обробка особистих даних контролюється на основі офіційно записаних принципів та процедур, включаючи строге управління доступом з використанням фізичних засобів і логічне управління доступом, резервування з метою безпеки, відновлення після відмови, захисту від шкідливого програмного впливу, механізми контролю та виявлення вразливих місць. 

Інше:

Час від часу у the LEGO Group може виникати необхідність змінювати свою політику обробки даних, щоб використовувати найновіші методи, за допомогою яких ми збираємо, використовуємо, передаємо, зберігаємо і/або видаляємо особисті дані. Якщо до політики вносяться зміни, які суттєво несприятливо впливають на конфіденційність осіб, до яких застосовується дана політика, ми постараємося повідомляти про такі зміни всіх зацікавлених осіб. 

ДАТА НАБОРУ ЧИННОСТІ: 25 травня 2011 р.


ЗАВАНТАЖЕННЯ