Кожна іграшка повинна не лише розважати дитину, а й розвивати її. На наборах LEGO® DUPLO® відповідним символом вказано цільову вікову групу, що значно полегшує Ваш вибір. Яких іще правил треба дотримуватися при виборі іграшки?

По-перше, придивіться до того, як грається Ваша дитина. Це допоможе Вам зрозуміти, що обрати, - з віком діти прагнуть складніших ігор.

Від 18 до 24 місяців – вивчення світу

У цьому віці ігри призначені для вивчення світу. Для цього чудово підійдуть усі предмети, які можна ставити одне на одного, відкриваються або закриваються, мають ручки й перемикачі, утворюють звуки тощо. При виборі іграшок слід звернути увагу на такі:

  • об’ємні книжки-розкладачки,
  • блоки/кубики для будування,
  • іграшки з рухомими деталями та/або ручками.

2–3 роки – рольові ігри

Діти у віці двох років починають імітувати й наслідувати все, що їх оточує. Тому для цієї вікової групи підходять рольові ігри з використанням таких іграшок:

  • костюми,
  • ляльки і тварини,
  • будиночки й машинки,
  • набори для будування, кубики та пазли.

Набори для будування водночас допомагають дітям засвоювати навички самостійного вирішення проблем.

3–4 роки – розвиток уяви

Із розвитком уяви діти все більше виявляють творчі здібності та створюють власні світи. Хлопчики граються в лицарів, дівчатка хочуть бути принцесами. Тому іграшки мають бути відповідними.

4–5 років – працюємо разом

Закладені природою творчі здібності Вашої дитини досягають піку. Діти постійно малюють, будують і ліплять. Вони починають виявляти інтерес до цифр і літер, які відкривають перед ними абсолютно новий дивовижний світ.

Освоювати цей новий світ допоможуть набори LEGO® DUPLO® - діти можуть просто рахувати кубики або ж гратися спеціальними наборами, які навчають лічити й водночас розвивають уяву та логічне мислення.