LEGO DUPLO

MENU
Назад

Вчимо кольори

3 березня 2015 р.

Вчіть дитину розпізнавати кольори в ігровій формі! Наприклад, розсортуйте кубики LEGO ® DUPLO ® попарно (за однаковою формою і кольором). Потім ви самі візьміть одну таку купку й побудуйте вежу з кубиків переміжних кольорів.

А тепер пограємо в загадки 

Тримайте збудовану вами вежу так, щоб дитина її не бачила. Її завдання полягатиме у складанні такої самої і з кольорами у такій самій послідовності. Ви ж допомагатимете лише загадками-підказками. Вони можуть бути різними, наприклад: «Мій перший кубик – того ж кольору, що й вишня». І маленький розгадник починає свою конструкцію з першого, червоного, кубика.

Поєднуйте гру і навчання

Ви знаєте, що вивчають ваші діти у дитячому садочку? Спробуйте поєднати це з іграми вдома. Так ви зосередите увагу дитини на кольорах тварин, предметів, одягу. Чи, може, хочете дати їй підказку? Тоді обирайте об’єкти у полі її зору.

Хто відгадуватиме?

Коли гра подобається і все виходить, дуже легко помінятися ролями. Від дитини це може вимагати дещо більших зусиль, але ви можете обрати лише кілька кубиків саме тих кольорів, що їх мають предмети навколо вас.

Ідеї для ігор

Рейтинг від експерта
  • Рольові ігри

  • Форми і кольори

  • Навички дрібної моторики

  • Ідеї і творчість

Друкувати

Поставте "like" (подобається) і розкажіть друзям!

Надіслати
на електронну
адресу

Ви відправляєте посилання Вчимо кольори

Cкасувати

			
Щоб завантажити файл, зареєструйтесь, будь ласка.

ЗАВАНТАЖЕННЯ