Підбір гри дитини відповідно до її віку

Гра - це важлива частина вивчення базових соціальних навичок. Діти розвивають навички координації рухів, тренують пам’ять та зміцнюють свої мовні навички. Вони також вивчають основи спільної роботи та навчаються краще управляти емоціями. І це не лише для дітей, адже гра посилює зв’язок між дорослими та дітьми.

Гра відповідно до віку

Види гри відрізняються відповідно до віку дитини. Гра починається з немовляти, так як діти повторюють рухи і рухають іграшки "копіюючи гру".

У віці від двох до семи, дитина розпочинає "символічну гру", яка полягає у спільній грі з іншими дітьми чи дорослими. Для дошкільнят стають важливими ігри зі зрозумілими правилами, змагання та спільна гра. Для дорослих - це час показати зацікавленість дитиною та її заняттями, та приєднатися до розваг.

Відомі види символічної гри містять ігри з конструювання, кінцевою метою яких є побудувати замок за допомогою інструкцій. Цей вид гри базується на вирішенні завдань та розвитку творчості.

Особливості між хлопчиками та дівчатами

Чи відрізняються ігри хлопчиків та дівчаток? Хлопці схильні до ігор націлених на фізичну активність та безпосереднє змагання ніс-у-ніс.

Гра - взаємовигідна річ

Гра - це модель реальності для дітей та дорослих. Дітям гра допомагає копіювати та краще розуміти навколишній світ дорослих. Дорослі ж розуміючи ці ігри можуть допомогти у розвитку дитини.