LEGO DUPLO

MENU
Назад

Цікаво про їжу

18 грудня 2015 р.

Уявіть своє життя без продуктів харчування.

Мабуть,  не дуже просто. Продукти харчування – основне джерело енергії для нашого організму. У великих містах ми вже давно не полюємо  та не вирощуємо городину, але здобування їжі займає значну частину вільного часу. Лише подумайте скільки потрібно часу на придбання продуктів та їх приготування. Навіть думки про весь процес можуть втомити будь-кого.

Придбання продуктів

Не забувайте, що придбанню продуктів, передує процес планування, тобто створення списку покупок: хліб, молоко, овочі та банани. Список допоможе уникнути ситуації, коли вже біля касира Ви згадуєте, що забули щось узяти. Ви зможете орієнтуватися навіть у магазині з дуже великим асортиментом, якщо підготуєте список покупок заздалегідь.

Доставка продуктів

Коли продукти вже придбано, потрібно їх доставити додому. Наприклад, донести власноруч або підвезти машиною чи велосипедом.  Потрібно обережно складати продукти у сумку або багажник, щоб все довезти без ушкоджень.

Збереження продуктів

Щойно ви довезете продукти додому, розвантажуйте їх швиденько. Напевно ви не хочете побачити морозиво у рідкій формі або скуштувати вже кисле молоко. Правильне розміщення продуктів у холодильнику заощадить час під час приготування страв. Морозиво покладіть у морозильну камеру, молоко та яйця - у холодильник, а моркву краще зберігати з іншими овочами.

Ідеї для ігор

Рейтинг від експерта
  • Рольові ігри

  • Форми і кольори

  • Навички дрібної моторики

  • Ідеї і творчість

Друкувати

Поставте "like" (подобається) і розкажіть друзям!

Надіслати
на електронну
адресу

Ви відправляєте посилання Цікаво про їжу

Cкасувати

			
Щоб завантажити файл, зареєструйтесь, будь ласка.

ЗАВАНТАЖЕННЯ