LEGO DUPLO

MENU
Назад

Рамка для фотографій

11 січня 2016 р.

Рамки підкреслюють сюжет найкращих і найважливіших фотографій: весілля, ювілеїв, святкових заходів та навіть простих пейзажів. Рамка зливається з фотографією у єдине ціле, якщо вдається правильно підібрати її колір. Деяким фотографіям пасуватиме невелика чорна рамка, а інколи потрібна масивна рамка у стилі бароко.

виготовлення рамки для фотографій

Перш ніж взятися за виготовлення рамки подумайте про її розмір та колір. Розмір рамки має бути достатнім, щоб не закривати важливі елементи фотографії. Потім потрібно вибрати колір рамки. Зазвичай для старих фотографій ми обираємо чорні рамки, для весільних фотографій – білі, а для інших веселих подій – кольорові рамки. Створіть рамку ЛЕГО ДУПЛО з великих та маленьких кубиків. До речі, не обмежуйте себе в виборі кольорів!

„селфі“

Використовуйте дзеркало у рамці, щоб відтворити фото-селфі. Селфі доречне у багатьох ситуаціях. Наприклад, коли хочеться сфотографуватися з улюбленою іграшкою або у надзвичайному місці.

погляд крізь рамку

Рамка фотографії підсилює пов’язані з нею емоції та спогади. Дивлячись крізь рамку ми розуміємо, що є найважливішим у композиції фотографії, помічаємо зайві або випадкові елементи. Тримаючи рамку у руках, ви побачите не лише майбутню фотографію, але ширшу перспективу навколо неї.

Ідеї для ігор

Рейтинг від експерта
  • Рольові ігри

  • Форми і кольори

  • Навички дрібної моторики

  • Ідеї і творчість

Друкувати

Поставте "like" (подобається) і розкажіть друзям!

Надіслати
на електронну
адресу

Ви відправляєте посилання Рамка для фотографій

Cкасувати

			
Щоб завантажити файл, зареєструйтесь, будь ласка.

ЗАВАНТАЖЕННЯ