У ранньому віці для дитини відвідання ферми, або ж просто зустріч з сусідським собакою, який стрибає та щасливо махає хвостом, – це вже неймовірний досвід. Знайомство з тваринами не лише приносить позитивні емоції, але допомагає зрозуміти як побудований тваринний світ, як дбати про тварин, а також формує відчуття відповідальності у дитини. Дізнайтесь більше про домашніх тварин!

Animals count a lot

Діти люблять тварин усіх видів. У перші роки життя дитина може відчувати більшу близькість до тварин аніж до людей. Якщо у помешканні немає живої тварини, діти особливо сильно прив’язуються до плюшевого улюбленця. Як дорослі, ми можемо забути про важливість цієї тваринки. Чи думали Ви колись над запасною, якщо справжня загубиться чи залишиться у місці відпочинку?

Emotional refuge

Діти використовують тварин, іграшкових та справжніх, щоб попрактикуватися в емоційних навичках. Це більше ніж використання кольорів та розмірів, діти використовують їх, щоб сформувати своє ставлення до соціального світу навколо. Інколи, тварини говорять до них і мають свою відмінну точку зору про життя.

Get up close and personal

Діти намагаються наблизитись до тварин. Теплі і пухнасті цуценята, кошенята та діти – кращі друзі. Саме тому діти люблять відвідувати ферму та вольєр у зоопарку, де можна годувати тварин. Звичайно, вони захочуть принести додому усіх милих тваринок, з якими вдалося познайомитися.

As close as possible

Іграшки можуть допомогти дитині познайомитись зі світом свійських тварин – без гармидеру та запаху. За допомогою наборів LEGO® DUPLO® «Моя перша ферма» та «Велика ферма» дитина може попрактикуватися у визначенні їхніх назв та кольорів. Імпровізуючи, вони виберуть своїх фермера та його дружину, і зможуть пройти крізь денні завдання по годуванню тварин, збиранню яєць і роботи у саду.

Responsibility

Діти часто хочуть тварин, але не усвідомлюють скільки всього потрібно робити. Це приклад, коли тварини LEGO® DUPLO® можуть допомогти. Виконуючи всі денні завдання для кожної тваринки, домашньої чи з ферми, діти годують та прибирають. Батьки можуть спати спокійно, знаючи, що ці тварини не замукають чи не закукурікають о 5.00 ранку.