Діти починають задумуватись про свою кар’єру у ранньому віці. Одна з перших професій, яку вони бачать – і намагаються наслідувати – кухар. Нічого дивного, адже скільки вони себе пам’ятають, батьки готують їжу.

Позитивний приклад приготування їжі

Батьки – це приклад для наслідування, як поведінки так і професійних звичок. Діти дивляться, як тато та мама готують їжу і намагаються відтворити процес в пісочниці або на килимі з іграшками. Щойно діти починають цікавитися приготуванням їжі, пограйте з ними, щоб розказати про правила безпеки на кухні и секрети кулінарної майстерності.

Іграшкам час обідати

Маленькі кухарі часто садять обідати своїх улюблених ляльок чи іграшкових тваринок. Вони готують стіл і сідають обідати всі разом - розпочинається свято, важлива соціальна подія. Якщо у Вашої дитини не має маленької дитячої кухні, то її зможуть замінити звичайні домашні предмети. Діти можуть грати у приміщені, або на вулиці зі своїми іграшками LEGO® DUPLO® – прибирання після гри значно простіше, ніж після справжньої їжі.

Розділяємо та говоримо

Спостерігаючи за батьками на кухні, діти хочуть готувати, а не лише їсти. Вони будуть використовувати іграшки для складання спеціального меню або ж створювати їжу, яку щойно для них приготували. Варто розпочати з приготування бутерброду з окремих кубиків замість хліба та сиру, або приготування салату із зелених та червоних кубиків LEGO® DUPLO®.

Справжнє готування, справжнє споживання

Діти справді хочуть робити все самостійно. Єдине питання - коли та як. Спочатку подумайте над маленькими кроками для маленьких рученят. Почніть із збирання, а потім переходьте до нарізання та очищення. Це більше ніж просто обід, Ви будуєте позитивне сприйняття їжі та її приготування з раннього віку.

Операція прибирання

Немає значення справжня чи іграшкова їжа, але є постійний етап – прибирання. То чому б не обіграти його? Окрім цього, це корисний життєвий урок для кожного: ти готуєш – ти прибираєш.