LEGO DUPLO

MENU
Назад

Геометричні візерунки

8 січня 2015 р.

Для цієї гри Вам знадобляться не лише кубики LEGO® DUPLO®. Папір і олівець також стануть у пригоді, як і все, чим і на чому можна малювати. Приготуйте кілька різних геометричних візерунків із окремих деталей (кут, квадрат, трикутник) – і гру можна починати.

puzzle

Чарівні фігурки

Просто прикладіть квадрат до аркуша паперу та обведіть фігуру. Потім трохи поверніть його та знову обведіть олівцем. Повторіть це ще декілька разів. За якийсь час на папері з’явиться прекрасна екзотична квітка. А ще можна почати наводити кути й намалювати на папері лабіринт.

Випадок і задум

На першому етапі можна дозволити маленькому художникові самостійно працювати з фігурками, а потім подивитися, що в нього виходить. Пізніше увагу дитини можна буде звертати на певні фігурки. Тоді їй можна показати, як можна використати трикутники або однакові кути, щоб
отримати квадрат.

Гра з кольором

Якщо у Вас уже багато фігурок і гра починає набридати, її можна урізноманітнити в прямому сенсі слова. Просто візьміть кольорові олівці або будь-яке інше приладдя для малювання різними кольорами та замалюйте всі фігурки різними барвами. За якийсь час вони стануть схожими на фігурки в калейдоскопі.

Ідеї для ігор

Рейтинг від експерта
  • Рольові ігри

  • Форми і кольори

  • Навички дрібної моторики

  • Ідеї і творчість

Друкувати

Поставте "like" (подобається) і розкажіть друзям!

Надіслати
на електронну
адресу

Ви відправляєте посилання Геометричні візерунки

Cкасувати

			
Щоб завантажити файл, зареєструйтесь, будь ласка.

ЗАВАНТАЖЕННЯ