LEGO DUPLO

MENU
Назад

Фотокамера

11 грудня 2015 р.

Форму будь-якої фотокамери можна відтворити з кубиків ЛЕГО ДУПЛО. Звертайте увагу на деталі справжньої камери. Наприклад, об’єктив є одним з найважливіших елементів, що визначає якість фотографій. Використайте прозорий кубик ЛЕГО для відтворення об’єктива і більшої схожості зі справжньою камерою.

Фотографуйте світ навколо!

Дайте можливість малюку відчути себе кореспондентом або мандрівником з фотокамерою. Запропонуйте йому сфотографувати близьких людей,  улюблений ігровий майданчик або новостворений будинок з кубиків ЛЕГО ДУПЛО.

Трішки селфі…

Чи знаєте який різновид фотографії є одним з найпопулярніших сьогодні? Селфі! Фотографи-початківці зацікавлені у трьох об’єктах для зйомки: у собі гарному, у собі цікавому та у собі веселому. Робіть селфі, експериментуйте з мімікою, а вже потім шукайте цікавий фон для фотографій.

Не забувайте про рамку для фотографій

Рамка продовжує фотографію, довершуючи її декором. Запропонуйте малюку уявити як майбутня фотографія виглядатиме у рамці. Тут у нагоді стану рамка з кубиків ЛЕГО ДУПЛО, що допоможе подивитись на результат фотографування до його початку.

Ідеї для ігор

Рейтинг від експерта
  • Рольові ігри

  • Форми і кольори

  • Навички дрібної моторики

  • Ідеї і творчість

Друкувати

Поставте "like" (подобається) і розкажіть друзям!

Надіслати
на електронну
адресу

Ви відправляєте посилання Фотокамера

Cкасувати

			
Щоб завантажити файл, зареєструйтесь, будь ласка.

ЗАВАНТАЖЕННЯ