Перша зустріч дитини з твариною часто породжує багато питань та коментарів. Пояснення від батьків допоможуть дитині орієнтуватися у тваринному світі, навчитися лічбі, розрізняти кольори та розвинути пам’ять.

Запрошуємо до дикого, широкого світу

Навколо дитини – дикий, дикий світ. Королівство тварин налічує тисячі видів, які бігають, плавають, літають. Дітям однаково подобаються великий слон у зоопарк і мале кошеня у дворі. Батьки ніколи не можуть сказати наперед, яка тваринка сподобається дитині.

Каталогізація

Окрім ахів і охів над милими тваринками, у дітей виникають багато запитань про те, що вони бачать. Вони хочуть знати назви тварин, що вони їдять і чому вони не їдять саме зараз. Скористайтесь можливістю потренувати навички лічби та розпізнавання кольорів у дитини. Ця нова інформація допоможе дітям класифікувати тваринний світ на менші, зручніші групи.

Справжній досвід

Діти захоплюються великими об’єктами, саме тому відвідування зоопарку у дітей стоїть на першому місці під час знайомства з тваринним світом. Де ще вони зможуть побачити так багато незвичайних тварин за один день? Окрім бажання побачити, діти ще люблять зайти у вольєри, де можна годувати тварин. Ви можете використати зацікавленість тваринами і відтворити побачене вдома за допомогою іграшок.

Ігри з тваринами вдома

Коли день у зоопарку добігає кінця, що тоді? Тоді на зміну можна пограти з іграшковими тваринами LEGO®, що робить походи в зоопарк більш пам’ятними. Перед та після походу в зоопарк пригадайте назви тваринок LEGO® DUPLO® , їх цікаві риси, що вони їдять. Діти можуть відтворити улюблені сценки з тваринами із зоопарку.

Підготовка тварин

У дітей часто виникає бажання завести домашнього улюбленця вдома . Однак, вони не усвідомлюють скільки зусиль потрібно докласти для їх догляду. В такому випадку Вам допоможуть тварини LEGO® DUPLO®. Діти можуть виконувати повсякденні обов’язки, пов’язане з бажаною тваринкою – годування, прибирання, прогулянки, купання.