LEGO DUPLO

MENU
Назад

Арктичний день народження з LEGO® DUPLO®

28 листопада 2016 р.

Незалежно від погоди, арктичний день народження є завжди хорошою ідеєю та запорукою успіху. Завантажте безкоштовно шаблони арктичних звірят, хаток-іглу та веселих капелюшків, роздрукуйте їх та будьте готові до полярних пригод. Разом у Вас все запросто вдасться!

Вирушайте у полярну експедицію

Вируште у полярну експедицію під керівництвом ваших дітей: нехай вони шукають арктичних тварин LEGO® DUPLO®, які заховані на місці святкування. Полярні пригоди будуть розвагою для ваших маленьких шукачів пригод. Малі полярники тренуватимуть не лише власні навички спостереження, а також і ноги!

Пограймо в риболовлю

Нехай ваша дитина знайде конкретну рибу відповідно до Ваших вказівок. Наприклад, „Улов в четвер є синього і жовтого кольору!“. Таким чином дитина практикуватиме власні навички спостереження, а також дні тижня.

Збудуйте хатку-іглу

Ще до початку святкування роздрукуйте шаблон з хаткою-іглу на білий папір та виріжте його. Покажіть дітям, як наносити клей на шматочок вати та наклеїти його на іглу. Після цього дайте волю їх фантазії, нехай приклеять інші шматочки вати та побудують власну хату-іглу. Готові витвори мусять добре висохнути. 

Ідеї для ігор

Рейтинг від експерта
  • Рольові ігри

  • Форми і кольори

  • Навички дрібної моторики

  • Ідеї і творчість

Друкувати

Поставте "like" (подобається) і розкажіть друзям!

Надіслати
на електронну
адресу

Ви відправляєте посилання Арктичний день народження з LEGO® DUPLO®

Cкасувати

			
Щоб завантажити файл, зареєструйтесь, будь ласка.

ЗАВАНТАЖЕННЯ