LEGO DUPLO

MENU
Назад

AБВ: Будування мови з кубиків

13 листопада 2015 р.

Чи ваше дошкільнятко вже почало цікавитися алфавітом?

Діти навчаються через гру. Під час гри, вони використовують всі свої органи чуття, щоб поглинати і переробляти потік нової інформації про світ навколо них. Ось як вони починають розуміти такі поняття, як зв’язок між буквами та відповідними звуками.

Назви їх

Букви та звуки - це кубики мови. Коли діти починають вивчати про ці символи, вони інстинктивно хочуть дізнатися, яким є цей звук. Коли доходить до підв’язування відповідних звуків до алфавіту, діти часто починають з власного імені, імен батьків, з”M” для мами і “Т” для тата.

Вивчай їх форму

Є багато варіантів для стимулювання цікавості дитини та апетиту водночас. Нехай дитина допоможе вам спекти печиво у вигляді ініціалів. Сформуйте тісто чи масло у персональні літери, з’їжте їх, і потім зробіть ще.

Збудуй їх

Ви можете побудувати весь алфавіт з кубиків LEGO DUPLO. Для натхнення, просто завантажте безкоштовний постер з алфавітом, створений дизайнерами LEGO. Ви можете повісити його у дитячій кімнаті та використовувати його для натхнення. І варто лише почати – таємні букви та звуки навколо лише чекають, щоб їх віднайшли та збудували.

Ідеї для ігор

Рейтинг від експерта
  • Рольові ігри

  • Форми і кольори

  • Навички дрібної моторики

  • Ідеї і творчість

Друкувати

Поставте "like" (подобається) і розкажіть друзям!

Надіслати
на електронну
адресу

Ви відправляєте посилання AБВ: Будування мови з кубиків

Cкасувати

			
Щоб завантажити файл, зареєструйтесь, будь ласка.

ЗАВАНТАЖЕННЯ