LEGO DUPLO

MENU
Назад

А тепер обережно...

26 лютого 2014 р.

Чи тверда у Вас рука? Колись були популярними перегони з яйцем у ложці, а тепер у подібну гру можна зіграти за допомогою кубиків LEGO® DUPLO®. Просто складіть із кількох кубиків держак і покладіть на нього який-небудь предмет (бажано небиткий) – наприклад, м’ячик для настільного тенісу.

Дім перетворюється на смугу перешкод

Тепер можна визначити маршрут перегонів. При цьому не бійтеся давати волю уяві. У вітальні може з’явитися струмок, через який доведеться перестрибувати. Шафа перетворюється на скелю, яку потрібно буде оминути (а не подолати). Розставляйте меблі як завгодно, аби зробити свої мандри захоплюючими.

Проста і захоплююча експедиція

Чим довший держак для м’ячика, тим, безперечно, складніша ваша мандрівка. Визначайте складність і довжину маршруту самостійно. Успішне завершення гри можна щоразу відзначати невеликою винагородою.

Забавка для гостей

Чи запросили Ви до себе в гості на вечір сусідських дітей? Приготуйте для них різні конкурси та змагання, включаючи цю гру. Дозвольте їм самостійно зібрати держаки різних кольорів і вирішити, де проходитимуть їхні перегони – в амазонських джунглях чи у відкритому космосі.

Ідеї для ігор

Рейтинг від експерта
  • Рольові ігри

  • Форми і кольори

  • Навички дрібної моторики

  • Ідеї і творчість

Друкувати

Поставте "like" (подобається) і розкажіть друзям!

Надіслати
на електронну
адресу

Ви відправляєте посилання А тепер обережно...

Cкасувати

			
Щоб завантажити файл, зареєструйтесь, будь ласка.

ЗАВАНТАЖЕННЯ